Microsoft Surface Laptop 13 XPlus/16GB/256GB/Win11 Platinum
SKU:
4114604760
MPN:
EP2-36981DX | 6kqS
€1376.26
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Microsoft |
|---|---|
| Toote otstarve | NPU – Hardware AI support , Surface |
| Protsessori tootja | Qualcomm |
| Protsessori seeria | Qualcomm Snapdragon X Plus |
| Protsessori nimi | Qualcomm Snapdragon X Plus |
| Protsessor | Qualcomm Snapdragon X Plus (8 cores, 8 threads, 3.2 – 3.4 GHz, 30 MB cache) |
| Mälu | 16 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 16 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 256 GB |
| Puuteekraan | Jah |
| Ekraani tüüp | LäikivLED |
| Ekraani suurus | 13" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1280 |
| Ekraani värskendussagedus | 60 Hz |
| Graafikakaardi tootja | Qualcomm |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Sisseehitatud stereokõlaridSisseehitatud kaks mikrofoni |
| Veebikaamera | Full HD |
| Ühenduvus | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liidesed | Kõrvaklapi/kõlari väljund – 1 tk.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB Type-C |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Värv | Platinum |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Turvalisus | TPM encryption , Windows Hello |
| Juhtum ja ehitamine | Aluminum housing , Corning Gorilla Glass 5 |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Lisainfo | MitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaat |
| Kõrgus | 15,6 mm |
| Laius | 285 mm |
| Sügavus | 215 mm |
| Kaal | 1,22 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY – US |
| Graafikakaart | Qualcomm® Adreno™ |
