Microsoft Surface Pro Copilot 13 XPlus/16GB/512GB/Win11P
SKU:
4114416235
MPN:
ZIL-00006 | 6eX7
€1733.28
Laost otsas
Laost otsas
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | Microsoft |
|---|---|
| Toote otstarve | NPU – Hardware AI support , Surface |
| Protsessori tootja | Qualcomm |
| Protsessori seeria | Qualcomm Snapdragon X Plus |
| Protsessori nimi | Qualcomm Snapdragon X Plus |
| Protsessor | Qualcomm Snapdragon X Plus (10 cores, 10 threads, 3.4 GHz, 42 MB cache) |
| Mälu | 16 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 16 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Puuteekraan | Jah |
| Ekraani tüüp | LäikivLED |
| Ekraani suurus | 13" |
| Ekraani resolutsioon | 2880 x 1920 |
| Ekraani värskendussagedus | 120 Hz |
| Graafikakaardi tootja | Qualcomm |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Sisseehitatud stereokõlaridSisseehitatud kaks mikrofoni |
| Veebikaamera | QHD |
| Ühenduvus | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7NFC module |
| Liidesed | Surface Connect – 1 pc.USB4 – 2 tk. |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 46 Wh |
| Laadimisvõimsus | Max. 39 W |
| Värv | Platinum |
| Andurid | Accelerometer , Gyroscope , Magnetometer |
| Turvalisus | TPM encryption , Windows Hello |
| Juhtum ja ehitamine | Aluminum housing , Corning Gorilla Glass 5 |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | Pistik: USB-C39 W |
| Lisainfo | Additional 10.0 Mpix camera |
| Kõrgus | 9,3 mm |
| Laius | 287 mm |
| Sügavus | 208 mm |
| Kaal | 0,90 kg |
| Graafikakaart | Qualcomm® Adreno™ |
