MSI Cyborg 15 i7-13620H/64GB/2TB RTX5070 144Hz
SKU:
4113870440
MPN:
Cyborg 15 | B13WGKG-630XPL | 5WyH
€1986.94
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | MSI |
|---|---|
| Toote otstarve | For gaming , Graphic design , Nvidia RTX STUDIO , Universaalne |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ i7-13620H |
| Protsessor | Intel® Core™ i7-13620H (10 cores, 16 threads, 3.60-4.90 GHz, 24 MB cache) |
| Mälu | 64 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 96 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 15,6" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Ekraani värskendussagedus | 144 Hz |
| Graafikakaardi tootja | Intel , NVIDIA |
| Graafikakaardi maksimaalne võimsus (TGP) | 60 W |
| Graafikakaardi mälu | 8 GB GDDR7 |
| Heli | Built-in microphoneSisseehitatud stereokõlarid |
| Veebikaamera | HD |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Liidesed | DC-inHDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs.USB Type-C |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Aku mahutavus | 55.2 Wh |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Multicolored |
| Turvalisus | Camera with built-in cover , Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption |
| Operatsioonisüsteem | No system |
| Toiteallikas | 150 W |
| Lisainfo | DLSS 4 technologyMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatNVIDIA G-SyncEraldi numbriklaviatuur |
| Kõrgus | 23,2 mm |
| Laius | 359 mm |
| Sügavus | 245 mm |
| Kaal | 2,10 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | Intel UHD Graphics , NVIDIA GeForce RTX 5070 |
