MSI Cyborg A17 AI Ryzen 7-260/16GB/1TB/Win11PX RTX5050
SKU:
4113632202
MPN:
Cyborg A17 AI | B2HWEKG-011XPL | 5J5v
€1631.27
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | MSI |
|---|---|
| Toote otstarve | Graphic design , NPU – Hardware AI support , Nvidia RTX STUDIO , Universaalne |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori seeria | AMD Ryzen™ 7 |
| Protsessori nimi | AMD Ryzen™ 7 260 |
| Protsessor | AMD Ryzen™ 7 260 (8 cores, 16 threads, 3.80–5.10 GHz, 24 MB cache) |
| Mälu | 16 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 96 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 17,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Ekraani värskendussagedus | 144 Hz |
| Graafikakaardi tootja | AMD , NVIDIA |
| Graafikakaart | AMD Radeon™ 780M , NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Graafikakaardi maksimaalne võimsus (TGP) | 45 W |
| Graafikakaardi mälu | 8 GB GDDR7 |
| Heli | Sisseehitatud stereokõlaridSisseehitatud kaks mikrofoni |
| Veebikaamera | HD |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Liidesed | HDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 tk.USB Type-C |
| Aku mahutavus | 55.2 Wh |
| Värv | Black |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Multicolored |
| Turvalisus | Camera with built-in cover , Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption |
| Juhtum ja ehitamine | Military standard MIL-STD-810H |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 120 W |
| Lisainfo | DLSS 4 technologyMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatNVIDIA G-SyncEraldi numbriklaviatuur |
| Kõrgus | 22,2 mm |
| Laius | 399 mm |
| Sügavus | 258 mm |
| Kaal | 2,50 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY – International |
