MSI Katana 15 HX i7-14650HX/32GB/512/Win11X RTX5060 165Hz
SKU:
4113362397
MPN:
Katana 15 HX | B14WFK-020XPL | 5F9d
€1707.88
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | MSI |
|---|---|
| Toote otstarve | For gaming , Graphic design , Nvidia RTX STUDIO |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ i7-14650HX |
| Protsessor | Intel® Core™ i7-14650HX (16 cores, 24 threads, 2.20-5.20 GHz, 30 MB cache) |
| Chipset | Intel HM770 |
| Mälu | 32 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 96 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 15,6" |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1440 |
| Ekraani värskendussagedus | 165 Hz |
| Graafikakaardi tootja | Intel , NVIDIA |
| Graafikakaardi maksimaalne võimsus (TGP) | 115 W |
| Graafikakaardi mälu | 8 GB GDDR7 |
| Heli | Sisseehitatud stereokõlarid |
| Veebikaamera | HD |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Liidesed | DC-inHDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 2 – 3 pcs.USB Type-C |
| Värv | Black |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Multicolored |
| Turvalisus | TPM encryption |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 240 W |
| Lisainfo | DLSS 4 technology100% DCI-P3 värviruumiga paneelMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatNVIDIA G-SyncEraldi numbriklaviatuur |
| Kõrgus | 25,5 mm |
| Laius | 359 mm |
| Sügavus | 262 mm |
| Kaal | 2,40 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | Intel UHD Graphics , NVIDIA GeForce RTX 5060 |
