MSI Katana 17 i5-13420H/16GB/512/Win11X RTX4050 144Hz
SKU:
4112316554
MPN:
Katana 17 | B13VEK-1449XPL | 5tRb
€1225.07
1 tellitav
1 tellitav
RAM:
16 GB32 GB
Operatsioonisüsteem:
Ilma operatsioonisüsteemitaMicrosoft Windows 11 Home
M.2 PCIe SSD:
512 GB1024 GB
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | MSI |
|---|---|
| Toote otstarve | For gaming , Graphic design |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ i5-13420H |
| Protsessor | Intel® Core™ i5-13420H (8 cores, 12 threads, 3.40-4.60 GHz, 12MB cache) |
| Mälu | 16 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 64 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 17,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Ekraani värskendussagedus | 144 Hz |
| Graafikakaardi tootja | Intel , NVIDIA |
| Graafikakaardi maksimaalne võimsus (TGP) | 105 W |
| Graafikakaardi mälu | 6 GB GDDR6 |
| Heli | Built-in microphoneSisseehitatud stereokõlarid |
| Veebikaamera | HD |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.2 moduleLAN 1GbpsWiFi 6 |
| Liidesed | DC-inHDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 2.0 – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 tk.USB Type-C |
| Värv | Black |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Multicolored |
| Turvalisus | TPM encryption |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 200 W |
| Lisainfo | DLSS 3 technologyMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatEraldi numbriklaviatuur |
| Kõrgus | 25,2 mm |
| Laius | 398 mm |
| Sügavus | 273 mm |
| Kaal | 2,60 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Graafikakaart | Intel UHD Graphics , NVIDIA GeForce RTX 4050 |
