MSI Prestige 16 AI+ Evo Ultra 9-288V/32GB/1TB/Win11P OLED
SKU:
4114314401
MPN:
Prestige 16 AI+ Evo | B2VMG-012PL | 5y9V
€2165.28
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | MSI |
|---|---|
| Toote otstarve | NPU – riistvaraline AI tugi |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ Ultra 9 288V |
| Protsessor | Intel® Core™ Ultra 9 288V (8 cores, 8 threads, 3.30-5.10 GHz, 12MB cache) |
| Mälu | 32 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 32 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | LäikivOLED |
| Ekraani suurus | 16" |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2400 |
| Graafikakaardi tootja | Intel |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Sisseehitatud stereokõlaridSisseehitatud kaks mikrofoni |
| Veebikaamera | Full HD , Infrared camera |
| Ühenduvus | LAN 1GbpsModuł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liidesed | HDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45SD memory card reader – 1 pc.Thunderbolt™ 4 – 2 pcs.USB 3.2 Gen. 2 – 1 pc. |
| Värv | Hall |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Andurid | Light sensor |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Turvalisus | Camera with built-in cover , Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption , Windows Hello |
| Juhtum ja ehitamine | Magnesium-aluminum housing |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 100 W |
| Lisainfo | 100% DCI-P3 värviruumiga paneelMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaat |
| Kõrgus | 19 mm |
| Laius | 359 mm |
| Sügavus | 255 mm |
| Kaal | 1,50 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | Intel® Arc™ Graphics 140V |
