MSI Prestige 16 Ultra 9-285H/32GB/1TB/Win11P
SKU:
4114441898
MPN:
Prestige 16 AI Evo | B2HMG-088PL | 5AmJ
€1961.99
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | MSI |
|---|---|
| Toote otstarve | Business , NPU – Hardware AI support , Universaalne |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ Ultra 9 285H |
| Protsessor | Intel® Core™ Ultra 9 285H (16 cores, 16 threads, 2.50-5.40 GHz, 24MB cache) |
| Mälu | 32 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 32 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | LäikivOLED |
| Ekraani suurus | 16" |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2400 |
| Graafikakaardi tootja | Intel |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Built-in microphoneSisseehitatud stereokõlarid |
| Veebikaamera | Full HD , Infrared camera |
| Ühenduvus | LAN 1GbpsModuł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liidesed | HDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45SD memory card reader – 1 pc.Thunderbolt™ 4 – 2 pcs.USB 3.2 Gen. 2 – 1 pc. |
| Värv | Black |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Andurid | Light sensor , Accelerometer |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Turvalisus | Camera with built-in cover , Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption , Windows Hello |
| Juhtum ja ehitamine | Magnesium-aluminum housing |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 100 W |
| Lisainfo | 100% DCI-P3 värviruumiga paneelMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatEraldi numbriklaviatuur |
| Kõrgus | 19 mm |
| Laius | 359 mm |
| Sügavus | 255 mm |
| Kaal | 1,50 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | Intel Arc™ Graphics |
