MSI Thin 15 i5-13420H/32GB/512 RTX3050 144Hz
SKU:
4114592705
MPN:
Thin 15 | B13UC-3423XPL | 6f9T
€970.96
1 tellitav
1 tellitav
Operatsioonisüsteem:
Ilma operatsioonisüsteemitaMicrosoft Windows 11 Home
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | MSI |
|---|---|
| Toote otstarve | For gaming |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ i5-13420H |
| Protsessor | Intel® Core™ i5-13420H (8 cores, 12 threads, 3.40-4.60 GHz, 12MB cache) |
| Mälu | 32 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 64 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Drive Options | Possibility to install a SATA drive |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 15,6" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Ekraani värskendussagedus | 144 Hz |
| Graafikakaardi tootja | Intel , NVIDIA |
| Graafikakaardi maksimaalne võimsus (TGP) | 45 W |
| Graafikakaardi mälu | 4 GB GDDR6 |
| Heli | Built-in microphoneSisseehitatud stereokõlarid |
| Veebikaamera | HD |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Liidesed | DC-inKõrvaklapi/kõlari väljund – 1 tk.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 3 pcs.USB Type-CHDMI – 1 pc.Microphone input – 1 pc. |
| Aku mahutavus | 52.4 Wh |
| Värv | Black |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Blue |
| Turvalisus | Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption |
| Juhtum ja ehitamine | Aluminum matrix cover |
| Operatsioonisüsteem | No system |
| Toiteallikas | 120 W |
| Lisainfo | MitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaat |
| Kõrgus | 21,7 mm |
| Laius | 359 mm |
| Sügavus | 254 mm |
| Kaal | 1,86 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Graafikakaart | Intel UHD Graphics , NVIDIA GeForce RTX 3050 |
