MSI Thin A15 Ryzen 5-7535HS/32GB/512 RTX3050 144Hz
SKU:
4111302651
MPN:
Thin A15 | B7UC-258XPL | 5m5K
€949.69
1 tellitav
1 tellitav
RAM:
16 GB32 GB
Operatsioonisüsteem:
Ilma operatsioonisüsteemitaMicrosoft Windows 11 Home
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | MSI |
|---|---|
| Toote otstarve | Universaalne |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori seeria | AMD Ryzen™ 5 |
| Protsessori nimi | AMD Ryzen™ 5 7535HS |
| Protsessor | AMD Ryzen™ 5 7535HS (6 cores, 12 threads, 3.30-4.55 GHz, 16 MB cache) |
| Mälu | 32 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 32 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 15,6" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Ekraani värskendussagedus | 144 Hz |
| Graafikakaardi tootja | AMD , NVIDIA |
| Graafikakaardi võimsus (TGP) | 40 W |
| Graafikakaardi maksimaalne võimsus (TGP) | 45 W |
| Graafikakaardi mälu | 4 GB GDDR6 |
| Heli | Built-in microphoneSisseehitatud stereokõlarid |
| Veebikaamera | HD |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Liidesed | DC-inHDMI 2.1 – 1 tk.Kõrvaklapi/kõlari väljund – 1 tk.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 3 pcs.USB Type-CMicrophone input – 1 pc. |
| Aku tüüp | Lithium polymer |
| Aku mahutavus | 3-cell, 4600 mAh |
| Värv | Hall |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Blue |
| Turvalisus | Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption |
| Operatsioonisüsteem | No system |
| Toiteallikas | 120 W |
| Lisainfo | MitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaat |
| Kõrgus | 21,7 mm |
| Laius | 359 mm |
| Sügavus | 254 mm |
| Kaal | 1,86 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Graafikakaart | AMD Radeon™ 660M , NVIDIA GeForce RTX 3050 |
