MSI Vector 16 HX AI Ultra 7 255HX/16GB/1TB/Win11 RTX 5070Ti
SKU:
4112675519
MPN:
Vector 16 HX AI A2XWHG-256PL | 5zsU
€2241.50
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | MSI |
|---|---|
| Toote otstarve | For gaming , NPU – Hardware AI support |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ Ultra 7 255HX |
| Protsessor | Intel® Core™ Ultra 7 255HX (20 cores, 20 threads, 1.80-5.20 GHz, 36MB cache) |
| Chipset | Intel HM870 |
| Mälu | 16 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 96 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 drive |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 16" |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1600 |
| Ekraani värskendussagedus | 240 Hz |
| Graafikakaardi tootja | NVIDIA |
| Graafikakaardi maksimaalne võimsus (TGP) | 140 W |
| Graafikakaardi mälu | 12 GB GDDR7 |
| Heli | Built-in microphoneSisseehitatud stereokõlarid |
| Veebikaamera | Full HD , Infrared camera |
| Ühenduvus | LAN 2.5GbpsModuł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liidesed | HDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45SD memory card reader – 1 pc.Thunderbolt™ 5 – 2 pcs.USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs. |
| Värv | Hall |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Multicolored |
| Turvalisus | Camera with built-in cover , Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption , Windows Hello |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 330 W |
| Lisainfo | DLSS 4 technology100% DCI-P3 värviruumiga paneelMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatEraldi numbriklaviatuur |
| Kõrgus | 28,6 mm |
| Laius | 357 mm |
| Sügavus | 284 mm |
| Kaal | 2,70 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | NVIDIA GeForce RTX 5070Ti |
