MSI Vector A18 HX Ryzen 9-9955HX/32GB/2TB/Win11 RTX5080
SKU:
4112571169
MPN:
Vector A18 HX | A9WIG-069PL | 5xt2
€4096.51
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | MSI |
|---|---|
| Toote otstarve | For gaming , Nvidia RTX AI , Universaalne |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori seeria | AMD Ryzen™ 9 |
| Protsessori nimi | AMD Ryzen™ 9 9955HX |
| Protsessor | AMD Ryzen™ 9 9955HX (16 cores, 32 wątki, 2.50–5.40 GHz, 64 MB cache) |
| Mälu | 32 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 96 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 18" |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1600 |
| Ekraani värskendussagedus | 240 Hz |
| Graafikakaardi tootja | AMD , NVIDIA |
| Graafikakaardi maksimaalne võimsus (TGP) | 175 W |
| Graafikakaardi mälu | 16 GB GDDR7 |
| Heli | Built-in microphoneSisseehitatud stereokõlarid |
| Veebikaamera | Full HD , Infrared camera |
| Ühenduvus | LAN 2.5GbpsModuł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liidesed | DC-inHDMI 2.1 – 1 tk.RJ-45SD memory card reader – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 tk.USB 3.2 Gen. 2 – 1 pc.USB4 – 2 tk. |
| Värv | Hall |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Multicolored |
| Turvalisus | Camera with built-in cover , Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption , Windows Hello |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 400 W |
| Lisainfo | DLSS 4 technology100% DCI-P3 värviruumiga paneelMitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatNVIDIA G-Sync |
| Kõrgus | 32,1 mm |
| Laius | 404 mm |
| Sügavus | 308 mm |
| Kaal | 3,60 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | NVIDIA GeForce RTX 5080 , AMD Radeon™ 610M |
