MSI Venture 17 AI Ultra 5-125H/16GB/1TB/Win11P 144Hz
SKU:
4113582762
MPN:
Venture 17 AI | A1MG-008PL | 5J5Z
€1231.68
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | MSI |
|---|---|
| Toote otstarve | For gaming , NPU – Hardware AI support , Universaalne |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ Ultra 5 125H |
| Protsessor | Intel® Core™ Ultra 5 125H (14 cores, 18 threads, 1.20-4.50 GHz, 18MB cache) |
| Mälu | 16 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 96 GB |
| Mälupesade arv (kokku / vaba) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 17,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Ekraani värskendussagedus | 144 Hz |
| Graafikakaardi tootja | Intel |
| Graafikakaardi mälu | Jagatud mälu |
| Heli | Built-in microphoneSisseehitatud stereokõlarid |
| Veebikaamera | HD |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Liidesed | HDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 2 tk.USB Type-C |
| Aku mahutavus | 55.2 Wh |
| Värv | Hall |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Turvalisus | Camera with built-in cover , Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Pro |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 90 W |
| Lisainfo | MitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatEraldi numbriklaviatuur |
| Kõrgus | 23,2 mm |
| Laius | 399 mm |
| Sügavus | 258 mm |
| Kaal | 2,40 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Graafikakaart | Intel Arc™ Graphics |
