MSI VenturePro 17 Ultra 7-155H/16GB/1TB/Win11X RTX4050 144Hz
SKU:
4113912484
MPN:
VenturePro 17 AI | A1VEG-006XPL | 5Cgt
€1453.76
1 tellitav
1 tellitav
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Tootja | MSI |
|---|---|
| Toote otstarve | For gaming , NPU – Hardware AI support , Universaalne |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori seeria | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Protsessori nimi | Intel® Core™ Ultra 7 155H |
| Protsessor | Intel® Core™ Ultra 7 155H (16 cores, 22 threads, 1.40-4.80 GHz, 24MB cache) |
| Mälu | 16 GB |
| Maksimaalne toetatud RAM | 96 GB |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Puuteekraan | Ei |
| Ekraani tüüp | MatteLEDIPS |
| Ekraani suurus | 17,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Ekraani värskendussagedus | 144 Hz |
| Graafikakaardi tootja | Intel , NVIDIA |
| Graafikakaart | NVIDIA GeForce RTX 4050 , Intel Arc™ Graphics |
| Graafikakaardi maksimaalne võimsus (TGP) | 45 W |
| Graafikakaardi mälu | 6 GB GDDR6 |
| Heli | Sisseehitatud stereokõlaridSisseehitatud kaks mikrofoni |
| Veebikaamera | HD |
| Ühenduvus | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Liidesed | HDMI 2.1 – 1 tk.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 2 tk.USB Type-C |
| Värv | Hall |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Taustvalgustusega klaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustvalgustuse värv | Valge |
| Turvalisus | Camera with built-in cover , Saab kinnitada turvakaabliga , TPM encryption |
| Operatsioonisüsteem | Microsoft Windows 11 Home |
| Komplektis olev tarkvara | Taastepartitsioon |
| Toiteallikas | 120 W |
| Lisainfo | MitmikpuudutusIntuitiivne puuteplaatEraldi numbriklaviatuur |
| Kõrgus | 23,2 mm |
| Laius | 400 mm |
| Sügavus | 258 mm |
| Kaal | 2,40 kg |
| Komplektis olevad tarvikud | Laadija |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
