Blackview AceBook-6K1 Ryzen 5/16GB/512GB/Win11 Grey
SKU:
4114542352
MPN:
AceBook-6K1 | 6j8K
€500.97
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Blackview |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | AMD |
| Prosessorisarja | AMD Ryzen™ 5 |
| Prosessorin nimi | AMD Ryzen™ 5 3500U |
| Prosessori | AMD Ryzen™ 5 3500U (4 corese, 8 threads, 2.10–3.70 GHz, 6 MB cache) |
| Keskusmuisti | 16 GB |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 15,6" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1080 |
| Näytönohjaimen valmistaja | AMD |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | HD |
| Yhteydet | Bluetooth 5.0 -moduuliWiFi 5 |
| Liitännät | Kuuloke/kaiutinlähtö – 1 kpl.MicroSD-muistikortinlukija – 1 kpl.USB 2.0 – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 kpl.USB Type-C – 1 pc.HDMI 2.0 – 1 pc. |
| Akun tyyppi | Lithium polymer |
| Akun kapasiteetti | 38 Wh |
| Latausteho | Min. 12 W |
| Väri | Harmaa |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Ei |
| Turvallisuus | TPM encryption |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Lisätiedot | MonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 19,5 mm |
| Leveys | 357,5 mm |
| Syvyys | 229,5 mm |
| Paino | 1,70 kg |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | AMD Radeon™ Vega 8 |
