Acer Aspire 14 Ryzen AI 5-330/32GB/2TB/Win11 OLED
SKU:
4114990752
MPN:
A14-61M || NX.JNZEP.00C | 6nEh
€1250.18
1 tilattavissa
1 tilattavissa
M.2 PCIe SSD:
1000 GB2000 GB
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Acer |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | NPU – Hardware AI support , Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | AMD |
| Prosessorisarja | AMD Ryzen™ AI 5 |
| Prosessorin nimi | AMD Ryzen™ AI 5 330 |
| Prosessori | AMD Ryzen™ AI 5 330 (4 cores, 8 threads, 2.00–4.50 GHz, 12 MB cache) |
| Keskusmuisti | 32 GB |
| Maksimituettu RAM | 32 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | KiiltäväOLED |
| Näytön koko | 14,0" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1200 |
| Näytön virkistystaajuus | 120 Hz |
| Näytönohjaimen valmistaja | AMD |
| Näytönohjain | AMD Radeon™ 820M |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | Full HD |
| Yhteydet | Bluetooth 5.0 -moduuliWi-Fi 6E |
| Liitännät | Headphone output/microphone input – 1 pc.MicroSD-muistikortinlukija – 1 kpl.USB 3.2 Gen. 1 – 2 kpl.USB Type-CHDMI – 1 pc. |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Akun kapasiteetti | 65 Wh |
| Latausteho | Max. 65 W , Min. 28 W |
| Väri | Hopea |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | Voidaan lukita turvakaapelilla , TPM encryption |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 65 W |
| Lisätiedot | Paneeli 100 % DCI-P3-väriavaruudellaMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevy |
| Korkeus | 15,9 mm |
| Leveys | 312 mm |
| Syvyys | 226 mm |
| Paino | 1,27 kg |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
