Acer Nitro V 15 Ryzen 7-7445HS/32GB/1TB/Win11 RTX4050 165Hz
SKU:
4114993756
MPN:
ANV15-42 || NH.U5NEP.003 | 6mJR
€1466.14
Loppu varastosta
Loppu varastosta
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Acer |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | For gaming , Graphic design , Nvidia RTX STUDIO , Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | AMD |
| Prosessorisarja | AMD Ryzen™ 7 |
| Prosessorin nimi | AMD Ryzen™ 7 7445HS |
| Prosessori | AMD Ryzen™ 7 7445HS (6 cores, 12 threads, 3.20–4.70 GHz, 22 MB cache) |
| Keskusmuisti | 32 GB |
| Maksimituettu RAM | 32 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 15,6" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1080 |
| Näytön virkistystaajuus | 165 Hz |
| Näytönohjaimen valmistaja | AMD , NVIDIA |
| Näytönohjain | NVIDIA GeForce RTX 4050 , AMD Radeon™ 740M |
| Näytönohjaimen enimmäisteho (TGP) | 75 W |
| Näytönohjaimen muisti | 6 GB GDDR6 |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | HD |
| Yhteydet | LAN 1GbpsWi-Fi 6EBluetooth module |
| Liitännät | DC-inHDMI 2.1 – 1 kpl.Kuuloke/kaiutinlähtö – 1 kpl.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 3 pcs.USB Type-C |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Akun kapasiteetti | 57 Wh |
| Väri | Black |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Orange |
| Turvallisuus | Voidaan lukita turvakaapelilla , TPM encryption |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 135 W |
| Lisätiedot | DLSS 3 technologyMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevy |
| Korkeus | 23,5 mm |
| Leveys | 362 mm |
| Syvyys | 239 mm |
| Paino | 2,10 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
