Acer Predator Helios 18 Ultra 9-275HX/128GB/2TB/Win11P RTX5080
SKU:
4113248060
MPN:
PH18-73 || NH.QVYEP.005 | 5E4k
€5619.87
1 tilattavissa
1 tilattavissa
M.2 PCIe SSD:
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Acer |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | For gaming , Graphic design , NPU – Hardware AI support , Nvidia RTX AI |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ Ultra 9 275HX |
| Prosessori | Intel® Core™ Ultra 9 275HX (24 corese, 24 wątki, 2.10-5.40 GHz, 36MB cache) |
| Keskusmuisti | 128 GB |
| Maksimituettu RAM | 192 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 4/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | Mattemini-LEDIPS |
| Näytön koko | 18" |
| Näytön resoluutio | 2560 x 1600 |
| Näytön virkistystaajuus | 250 Hz |
| Näytönohjaimen valmistaja | NVIDIA |
| Näytönohjain | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Näytönohjaimen teho (TGP) | 150 W |
| Näytönohjaimen enimmäisteho (TGP) | 175 W |
| Näytönohjaimen muisti | 16 GB GDDR7 |
| Ääni | Three built-in microphonesBuilt-in four speakers |
| Webkamera | Full HD |
| Yhteydet | Bluetooth 5.3 moduleLAN 2.5GbpsWiFi 7 |
| Liitännät | DC-inHDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45SD memory card reader – 1 pc.Thunderbolt™ 5 – 2 pcs.USB 3.2 Gen. 2 – 3 pcs. |
| Väri | Black |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Multicolored |
| Turvallisuus | Voidaan lukita turvakaapelilla , TPM encryption |
| Asia ja rakentaminen | Illuminated housing elements |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Pro |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 400 W |
| Lisätiedot | DLSS 4 technologyPaneeli 100 % DCI-P3-väriavaruudellaMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyNVIDIA G-SyncErillinen numeronäppäimistöHDR 1000 |
| Korkeus | 30 mm |
| Leveys | 401 mm |
| Syvyys | 308 mm |
| Paino | 3,50 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
