Apple MacBook Neo A18 Pro/8GB/256/Mac OS Hopea
SKU:
4114557082
MPN:
MHFA4ZE/A/US - CTO [Z1TN00026] | 6k48
€807.14
1 tilattavissa
1 tilattavissa
Näppäimistön asettelu:
QWERTY - InternationalQWERTY - US
PCIe SSD:t:
256 GB SSD PCIe512 GB SSD PCIe
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Apple |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | For the student , Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | Apple |
| Prosessorisarja | Apple A18 Pro |
| Prosessorin nimi | Apple A18 Pro |
| Prosessori | Apple A18 Pro |
| Keskusmuisti | 8 GB |
| Maksimituettu RAM | 8 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| PCIe SSD-asemat (juotetut) | 256 GB SSD PCIe |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | KiiltäväLEDIPSLiquid Retina |
| Näytön koko | 13" |
| Näytön resoluutio | 2408 x 1506 |
| Näytön kirkkaus | 500 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Apple |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | Full HD , FaceTime HD |
| Yhteydet | Wi-Fi 6EBluetooth 6.0 module |
| Liitännät | Kuuloke/kaiutinlähtö – 1 kpl.USB Type-C |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Akun kapasiteetti | 36.5 Wh |
| Latausteho | Max. 70 W , Min. 20 W |
| Väri | Hopea |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Ei |
| Asia ja rakentaminen | Aluminum housing |
| Käyttöjärjestelmä | macOS Tahoe |
| Lisätiedot | MonikosketusIntuitiivinen kosketuslevy |
| Julkaisuvuosi | 2026 |
| Korkeus | 12,7 mm |
| Leveys | 297 mm |
| Syvyys | 206 mm |
| Paino | 1,23 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | USB Type-C cable |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY – US |
| Näytönohjain | Apple A18 Pro |
