Apple MacBook Pro M5/32GB/1TB/Mac OS Tähtimusta 10R GPU
SKU:
4113894783
MPN:
MDE34ZE/A/R1/Z2 - CTO [Z1KK000MA] | 5KvY
€2825.30
Loppu varastosta
Loppu varastosta
PCIe SSD:t:
Väri:
MustaHopea
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Apple |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Business , For the student , NPU – Hardware AI support , MacBook , Ultralight |
| Prosessorin valmistaja | Apple |
| Prosessorisarja | Apple M5 |
| Prosessorin nimi | Apple M5 |
| Prosessori | Apple M5 (10 cores, ARM) |
| Keskusmuisti | 32 GB |
| Maksimituettu RAM | 32 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| PCIe SSD-asemat (juotetut) | 1000 GB SSD PCIe |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | Kiiltävämini-LEDLiquid Retina XDR |
| Näytön koko | 14,2" |
| Näytön resoluutio | 3024 x 1964 |
| Näytön virkistystaajuus | 120 Hz |
| Näytön kirkkaus | 1000 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Apple |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Three built-in microphonesBuilt-in six speakers |
| Webkamera | Full HD , FaceTime HD |
| Yhteydet | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Liitännät | HDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.SD memory card reader – 1 pc.MagSafe 3 – 1 pc.Thunderbolt™ 4 – 3 pcs. |
| Akun tyyppi | Lithium polymer |
| Väri | Black |
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| Anturit | Light sensor |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | Touch ID reader |
| Asia ja rakentaminen | Aluminum housing , Aluminum laptop interior , Aluminum matrix cover |
| Käyttöjärjestelmä | macOS Tahoe |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 96 WPlug: Magsafe 3 |
| Lisätiedot | Paneeli 100 % DCI-P3-väriavaruudellaForce Touch multi-touch trackpad |
| Julkaisuvuosi | 2025 |
| Korkeus | 15,5 mm |
| Leveys | 313 mm |
| Syvyys | 221 mm |
| Paino | 1,55 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi , USB Type-C -> MagSafe cable |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY – International |
| Näytönohjain | Apple M5 [10 ydintä] |
