Apple MacBook Pro M5 Max/36GB/2TB/Mac OS Hopea 32R GPU Nano US
SKU:
4114550601
MPN:
MGE74ZE/A/N/US - CTO [] | 6k0X
€5175.26
Loppu varastosta
Loppu varastosta
Procesor:
PCIe SSD:t:
Näytönohjain:
Näppäimistön asettelu:
QWERTY - InternationalQWERTY - US
Väri:
MustaHopea
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Apple |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Business , For the student , NPU – Hardware AI support , MacBook , Ultralight |
| Prosessorin valmistaja | Apple |
| Prosessorisarja | Apple M5 Max |
| Prosessorin nimi | Apple M5 Max |
| Prosessori | Apple M5 Max (18 cores, ARM) |
| Keskusmuisti | 36 GB |
| Maksimituettu RAM | 36 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| PCIe SSD-asemat (juotetut) | 2000 GB SSD PCIe |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | Anti-reflectivemini-LEDLiquid Retina XDR |
| Näytön koko | 16,2" |
| Näytön resoluutio | 3456 x 2234 |
| Näytön virkistystaajuus | 120 Hz |
| Näytön kirkkaus | 1000 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Apple |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Three built-in microphonesBuilt-in six speakers |
| Webkamera | Full HD , FaceTime HD |
| Yhteydet | WiFi 7Bluetooth 6.0 module |
| Liitännät | HDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.SD memory card reader – 1 pc.MagSafe 3 – 1 pc.Thunderbolt™ 5 – 3 pcs. |
| Akun tyyppi | Lithium polymer |
| Latausteho | Max. 140 W , Min. 96 W |
| Väri | Hopea |
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| Anturit | Light sensor |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | Touch ID reader |
| Asia ja rakentaminen | Aluminum housing , Aluminum laptop interior , Aluminum matrix cover , Nanostructured glass |
| Käyttöjärjestelmä | macOS Tahoe |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Lisätiedot | Paneeli 100 % DCI-P3-väriavaruudellaForce Touch multi-touch trackpad |
| Julkaisuvuosi | 2026 |
| Korkeus | 16,8 mm |
| Leveys | 356 mm |
| Syvyys | 248 mm |
| Paino | 2,15 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | USB Type-C -> MagSafe cable |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY – US |
| Näytönohjain | Apple M5 Max [32 ydintä] |
