ASUS ROG Zephyrus G14 Ryzen 9-270/32GB/1TB/Win11 RTX5060
SKU:
4114518302
MPN:
GA403UM-QS016W | 6inN
€2571.25
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | ASUS |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | For gaming , Graphic design , NPU – Hardware AI support , Nvidia RTX STUDIO |
| Prosessorin valmistaja | AMD |
| Prosessorisarja | AMD Ryzen™ 9 |
| Prosessorin nimi | AMD Ryzen™ 9 270 |
| Prosessori | AMD Ryzen™ 9 270 (8 cores, 16 threads, 4.00–5.20 GHz, 24 MB cache) |
| Keskusmuisti | 32 GB |
| Maksimituettu RAM | 32 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Näytön tyyppi | KiiltäväOLED |
| Näytön koko | 14,0" |
| Näytön resoluutio | 2880 x 1800 |
| Näytön virkistystaajuus | 120 Hz |
| Näytön kirkkaus | 500 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | AMD , NVIDIA |
| Näytönohjaimen teho (TGP) | 75 W |
| Näytönohjaimen enimmäisteho (TGP) | 90 W |
| Näytönohjaimen muisti | 8 GB GDDR7 |
| Ääni | Three built-in microphonesBuilt-in four speakers + two subwoofers |
| Webkamera | Full HD , Infrared camera |
| Yhteydet | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liitännät | HDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.MicroSD-muistikortinlukija – 1 kpl.USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs.USB Type-CUSB4 Type-C |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Akun kapasiteetti | 73 Wh |
| Latausteho | Max. 200 W , Min. 45 W |
| Väri | Graphite |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | TPM encryption , Windows Hello |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 20 V200 W10 A |
| Lisätiedot | Paneeli 100 % DCI-P3-väriavaruudellaMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyNVIDIA G-Sync |
| Korkeus | 16,3 mm |
| Leveys | 311 mm |
| Syvyys | 220 mm |
| Paino | 1,50 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | AMD Radeon™ 780M , NVIDIA GeForce RTX 5060 |
