ASUS ZenBook A14 UX3407QA X X1-26-100/32GB/512/Win11 OLED
SKU:
4114772339
MPN:
UX3407QA-QD307W | 5Avx
€1173.97
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | ASUS |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | NPU – Hardware AI support , Yleiskäyttö , Ultralight |
| Prosessorin valmistaja | Qualcomm |
| Prosessorisarja | Qualcomm Snapdragon X |
| Prosessorin nimi | Qualcomm Snapdragon X |
| Prosessori | Qualcomm Snapdragon X (8 cores, 8 threads, 3.0 GHz, 30 MB cache) |
| Keskusmuisti | 32 GB |
| Maksimituettu RAM | 32 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | KiiltäväOLED |
| Näytön koko | 14,0" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1200 |
| Näytön kirkkaus | 400 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Qualcomm |
| Näytönohjain | Qualcomm® Adreno™ |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Built-in microphoneSisäänrakennetut stereokaiuttimet |
| Webkamera | Full HD , Infrared camera |
| Yhteydet | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Liitännät | HDMI 2.1 – 1 kpl.Kuuloke/kaiutinlähtö – 1 kpl.USB 3.2 Gen. 2 – 1 pc.USB4 – 2 kpl. |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Väri | Beige |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | TPM encryption , Windows Hello |
| Asia ja rakentaminen | Military standard MIL-STD-810H , Magnesium-aluminum housing , Magnesium-aluminum laptop interior , Magnesium-aluminum matrix cover |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 20 V65 WLiitin: USB-C3.25 A |
| Lisätiedot | Paneeli 100 % DCI-P3-väriavaruudellaMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyHDR True Black 600 |
| Korkeus | 15,9 mm |
| Leveys | 311 mm |
| Syvyys | 214 mm |
| Paino | 0,98 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi , Case |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
