Dell 15 Ryzen 7-7730U/16GB/512/Win11 Touch
SKU:
4114581649
MPN:
DC15255-A117BLKDX | 6jQ8
€677.88
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Dell |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | AMD |
| Prosessorisarja | AMD Ryzen™ 7 |
| Prosessorin nimi | AMD Ryzen™ 7 7730U |
| Prosessori | AMD Ryzen™ 7 7730U (8 cores, 16 threads, 2.00–4.50 GHz, 20 MB cache) |
| Keskusmuisti | 16 GB |
| Maksimituettu RAM | 32 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/1 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Näytön tyyppi | MatteLEDWVA |
| Näytön koko | 15,6" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1080 |
| Näytön kirkkaus | 250 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | AMD |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Built-in microphoneSisäänrakennetut stereokaiuttimet |
| Webkamera | HD |
| Yhteydet | Bluetooth 5.0 -moduuliWiFi 5 |
| Liitännät | DC-inHDMI 1.4 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.SD memory card reader – 1 pc.USB 2.0 – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB Type-C – 1 pc. |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Akun kapasiteetti | 41 Wh |
| Väri | Black |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Ei |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | TPM encryption |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 65 W |
| Lisätiedot | MonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 19 mm |
| Leveys | 359 mm |
| Syvyys | 235 mm |
| Paino | 1,90 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | AMD Radeon™ Graphics |
