Dell Alienware 16 Aurora Core 5 210H/32GB/512+1TB/W11 RTX3050
SKU:
4113590297
MPN:
Alienware-AC16250_005 | 5JCq
€1555.42
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Dell |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | For gaming |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ 5 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ 5 210H |
| Prosessori | Intel® Core™ 5 210H (8 cores, 12 threads, 2.20-4.80 GHz, 12MB cache) |
| Keskusmuisti | 32 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB , 512 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDWVA |
| Näytön koko | 16" |
| Näytön resoluutio | 2560 x 1600 |
| Näytön virkistystaajuus | 120 Hz |
| Näytön kirkkaus | 300 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel , NVIDIA |
| Näytönohjaimen muisti | 6 GB GDDR6 |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | HD |
| Yhteydet | LAN 1GbpsModuł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liitännät | DC-inHDMI 2.1 – 1 kpl.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 2 kpl.USB Type-C |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Väri | Navy |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | TPM encryption |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Lisätiedot | DLSS 3 technologyMatrix with 100% sRGB color coverageMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyNVIDIA G-SyncErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 22,7 mm |
| Leveys | 357 mm |
| Syvyys | 266 mm |
| Paino | 2,57 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY – US |
| Näytönohjain | Intel® Graphics , NVIDIA GeForce RTX 3050 |
