Dell Alienware 18 Area-51 Ultra 9 275HX/32GB/1TB/Win11 RTX5080
SKU:
4113146882
MPN:
Alienware-AA18-7871 | 5CpE
€6204.18
Loppu varastosta
Loppu varastosta
M.2 PCIe SSD:
1000 GB2000 GB
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Dell |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | For gaming , Graphic design , NPU – Hardware AI support |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ Ultra 9 275HX |
| Prosessori | Intel® Core™ Ultra 9 275HX (24 corese, 24 wątki, 2.10-5.40 GHz, 36MB cache) |
| Chipset | Intel HM870 |
| Keskusmuisti | 32 GB |
| Maksimituettu RAM | 64 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Drive Options | Possibility to install two M.2 PCIe drives |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDWVA |
| Näytön koko | 18" |
| Näytön resoluutio | 2560 x 1600 |
| Näytön virkistystaajuus | 300 Hz |
| Näytön kirkkaus | 500 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel , NVIDIA |
| Näytönohjaimen muisti | 16 GB GDDR7 |
| Ääni | Kaksi sisäänrakennettua mikrofoniaBuilt-in four speakers |
| Webkamera | Full HD , Infrared camera |
| Yhteydet | LAN 1GbpsModuł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liitännät | DC-inHDMI 2.1 – 1 kpl.RJ-45SD memory card reader – 1 pc.Thunderbolt™ 5 – 2 pcs.USB 3.2 Gen. 1 – 3 pcs. |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Väri | Harmaa |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Multicolored |
| Turvallisuus | TPM encryption , Windows Hello |
| Asia ja rakentaminen | Illuminated housing elements , Illuminated logo on the lid |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Lisätiedot | DLSS 4 technologyPaneeli 100 % DCI-P3-väriavaruudellaMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyNVIDIA G-SyncErillinen numeronäppäimistöBacklit touchpad |
| Korkeus | 24,7 mm |
| Leveys | 410 mm |
| Syvyys | 320 mm |
| Paino | 4,34 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | NVIDIA GeForce RTX 5080 , Intel Iris Xe Graphics |
