Dell Inspiron 2in1 7440 i5-1334U/32GB/512/Win11
SKU:
4113894736
MPN:
Inspiron-7440-3684 | 6aAh
€1199.38
1 tilattavissa
1 tilattavissa
RAM:
16 GB32 GB
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Dell |
|---|---|
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ i5 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ i5-1334U |
| Prosessori | Intel® Core™ i5-1334U (10 cores, 12 threads, 1.30-4.60 GHz, 12MB cache) |
| Keskusmuisti | 32 GB |
| Maksimituettu RAM | 32 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Näytön tyyppi | KiiltäväLEDWVA |
| Näytön koko | 14,0" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1200 |
| Näytön virkistystaajuus | 60 Hz |
| Näytön kirkkaus | 300 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | Full HD |
| Yhteydet | Wi-Fi 6EBluetooth module |
| Liitännät | HDMI 1.4 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.SD memory card reader – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 kpl.USB Type-C |
| Akun kapasiteetti | 54 Wh |
| Latausteho | Max. 65 W |
| Väri | Blue |
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| Anturit | Accelerometer |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Asia ja rakentaminen | Aluminum housing |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Virtalähde | 65 W |
| Korkeus | 18,9 mm |
| Leveys | 314 mm |
| Syvyys | 226 mm |
| Paino | 1,75 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY – International |
| Näytönohjain | Intel Iris Xe Graphics |
