Dell Inspiron 2in1 7440 Intel 7 150U/16GB/1TB/Win11 Touch
SKU:
4113520070
MPN:
Inspiron-7440-8024 | 5ICY
€1173.97
1 tilattavissa
1 tilattavissa
RAM:
16 GB32 GB
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Dell |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | For the student , Ultralight |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ 7 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ 7 150U |
| Prosessori | Intel® Core™ 7 150U (10 cores, 12 threads, 1.20-5.40 GHz, 12MB cache) |
| Keskusmuisti | 16 GB |
| Maksimituettu RAM | 32 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Näytön tyyppi | KiiltäväLEDWVA |
| Näytön koko | 14,0" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1200 |
| Näytön kirkkaus | 250 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Built-in microphoneSisäänrakennetut stereokaiuttimet |
| Webkamera | Full HD |
| Yhteydet | Bluetooth 5.3 moduleWiFi 6 |
| Liitännät | HDMI 1.4 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.SD memory card reader – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 kpl.USB Type-C |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Akun kapasiteetti | 54 Wh |
| Väri | Hopea |
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | Camera with built-in cover , TPM encryption |
| Asia ja rakentaminen | Aluminum laptop interior , Aluminum matrix cover |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 65 WLiitin: USB-C |
| Lisätiedot | MonikosketusIntuitiivinen kosketuslevy |
| Korkeus | 17,5 mm |
| Leveys | 314 mm |
| Syvyys | 227 mm |
| Paino | 1,75 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näytönohjain | Intel® Graphics |
