Dell Inspiron 3530 i5-1334U/16GB/1TB/Win11 120Hz
SKU:
4113170592
MPN:
Inspiron-3530-8026 | 5CQX
€703.63
28 tilattavissa
28 tilattavissa
RAM:
16 GB32 GB
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Dell |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ i5 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ i5-1334U |
| Prosessori | Intel® Core™ i5-1334U (10 cores, 12 threads, 1.30-4.60 GHz, 12MB cache) |
| Keskusmuisti | 16 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDWVA |
| Näytön koko | 15,6" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1080 |
| Näytön virkistystaajuus | 120 Hz |
| Näytön kirkkaus | 250 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Built-in microphoneSisäänrakennetut stereokaiuttimet |
| Webkamera | HD |
| Yhteydet | Bluetooth 5.0 -moduuliWiFi 6 |
| Liitännät | DC-inHDMI 1.4 – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.SD memory card reader – 1 pc.USB 2.0 – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB Type-C – 1 pc. |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Akun kapasiteetti | 3-cell, 3467 mAh |
| Väri | Black |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Ei |
| Turvallisuus | TPM encryption |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Lisätiedot | MonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 19 mm |
| Leveys | 359 mm |
| Syvyys | 236 mm |
| Paino | 1,60 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näytönohjain | Intel Iris Xe Graphics |
