Dell Pro 13 Plus Ryzen AI 5-340/32GB/1TB/Win11P
SKU:
4113251887
MPN:
BTO603_PB13255_EMEA | 5BlD
€1936.12
Loppu varastosta
Loppu varastosta
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Dell |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Business , NPU – Hardware AI support , Ultralight |
| Prosessorin valmistaja | AMD |
| Prosessorisarja | AMD Ryzen™ AI 5 |
| Prosessorin nimi | AMD Ryzen™ AI 5 340 |
| Prosessori | AMD Ryzen™ AI 5 340 (6 cores, 12 threads, 2.00–4.80 GHz, 22 MB cache) |
| Keskusmuisti | 32 GB |
| Maksimituettu RAM | 32 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 13,3" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1200 |
| Näytön kirkkaus | 300 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | AMD |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | Full HD , Infrared camera |
| Yhteydet | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liitännät | HDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 kpl.Smart Card Reader – 1 pc.USB4 – 2 kpl. |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Väri | Hopea |
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | Voidaan lukita turvakaapelilla , TPM encryption , Windows Hello |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Pro |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 65 WLiitin: USB-C |
| Lisätiedot | Matrix with 100% sRGB color coverageMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevy |
| Korkeus | 19,8 mm |
| Leveys | 300 mm |
| Syvyys | 215 mm |
| Paino | 1,23 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY – International |
| Näytönohjain | AMD Radeon™ 760M |
