Dell Pro 16 Ryzen 5 Pro-230/32GB/1TB/Win11P
SKU:
4113855554
MPN:
BTO510_PC16255_EMEA | 5H6H
€1377.53
Loppu varastosta
Loppu varastosta
RAM:
16 GB32 GB
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Dell |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Business , NPU – Hardware AI support |
| Prosessorin valmistaja | AMD |
| Prosessorisarja | AMD Ryzen™ 5 PRO |
| Prosessorin nimi | AMD Ryzen™ 5 PRO 230 |
| Prosessori | AMD Ryzen™ 5 PRO 230 (6 cores, 12 threads, 3.50–4.90 GHz, 22 MB cache) |
| Keskusmuisti | 32 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 16" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1200 |
| Näytön kirkkaus | 300 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | AMD |
| Näytönohjain | AMD Radeon™ 760M |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | Full HD , Infrared camera |
| Yhteydet | Bluetooth 5.2 moduleWi-Fi 6E |
| Liitännät | HDMI 2.1 – 1 kpl.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB4 Type-CUSB 3.2 Gen. 1 |
| Väri | Graphite |
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | TPM encryption , Windows Hello |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Pro |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 65 W |
| Lisätiedot | MonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 20,8 mm |
| Leveys | 358 mm |
| Syvyys | 252 mm |
| Paino | 1,91 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
