Dell Pro Max 14 Premium Ultra 7-265H/32GB/512/Win11P RTX PRO 1000
SKU:
4113548589
MPN:
BTO102_MA14250_EMEA | 5Ha1
€3587.46
Loppu varastosta
Loppu varastosta
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Dell |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Business , Graphic design , NPU – Hardware AI support |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ Ultra 7 265H |
| Prosessori | Intel® Core™ Ultra 7 265H (16 cores, 16 threads, 1.70-5.30 GHz, 24MB cache) |
| Keskusmuisti | 32 GB |
| Maksimituettu RAM | 32 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDWVA |
| Näytön koko | 14,0" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1200 |
| Näytön virkistystaajuus | 60 Hz |
| Näytön kirkkaus | 400 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | NVIDIA |
| Näytönohjaimen muisti | 8 GB GDDR7 |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | Full HD , Infrared camera |
| Yhteydet | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liitännät | Headphone output/microphone input – 1 pc.MicroSD-muistikortinlukija – 1 kpl.Thunderbolt™ 4 – 1 pc.Thunderbolt™ 5 – 2 pcs. |
| Akun kapasiteetti | 72 Wh |
| Väri | Black |
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| Anturit | Light sensor |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | TPM encryption , Windows Hello |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Pro |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 130 W |
| Lisätiedot | Matrix with 100% sRGB color coverageMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyIntel vPro |
| Korkeus | 19,4 mm |
| Leveys | 311 mm |
| Syvyys | 213 mm |
| Paino | 1,61 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | NVIDIA RTX PRO 1000 |
