Dell Pro Max 16 Plus Ultra 7-265HX/32GB/1TB/Win11P RTX PRO 3000
SKU:
4113464984
MPN:
BTO106_MB16250_EMEA | 5Hah
€4679.87
Loppu varastosta
Loppu varastosta
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Dell |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Business , Graphic design , NPU – Hardware AI support |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ Ultra 7 265HX |
| Prosessori | Intel® Core™ Ultra 7 265HX (20 cores, 24 threads, 2.30-5.30 GHz, 36MB cache) |
| Chipset | Intel WM880 |
| Keskusmuisti | 32 GB |
| Maksimituettu RAM | 32 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Drive Options | Possibility to install two M.2 PCIe drives |
| Näytön tyyppi | MatteLEDWVA |
| Näytön koko | 16" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1200 |
| Näytön virkistystaajuus | 120 Hz |
| Näytön kirkkaus | 500 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel , NVIDIA |
| Näytönohjaimen muisti | 12 GB GDDR7 |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | Full HD , Infrared camera |
| Yhteydet | LAN 2.5GbpsModuł Bluetooth 5.4Wi-Fi 6ENFC module |
| Liitännät | HDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.SD memory card reader – 1 pc.Thunderbolt™ 4 – 1 pc.Thunderbolt™ 5 – 2 pcs.USB 3.2 Gen. 1 – 2 kpl.Smart Card Reader – 1 pc. |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Akun kapasiteetti | 96 Wh |
| Väri | Harmaa |
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| Anturit | Light sensor , Accelerometer , Gyroscope , Hall effect sensor |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | Camera with built-in cover , Voidaan lukita turvakaapelilla , TPM encryption , Windows Hello |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Pro |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 280 W |
| Lisätiedot | Paneeli 100 % DCI-P3-väriavaruudellaMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyErillinen numeronäppäimistöIntel vPro |
| Korkeus | 19 mm |
| Leveys | 360 mm |
| Syvyys | 259 mm |
| Paino | 2,55 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | Intel® Graphics , NVIDIA RTX PRO 3000 |
