Dell Pro Max 16 Ryzen AI 5 340/16GB/256/Win11P
SKU:
4113495443
MPN:
BTO601_MC16255_EMEA | 5Hak
€1555.06
Loppu varastosta
Loppu varastosta
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Dell |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Graphic design , NPU – Hardware AI support , Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | AMD |
| Prosessorisarja | AMD Ryzen™ AI 5 |
| Prosessorin nimi | AMD Ryzen™ AI 5 340 |
| Prosessori | AMD Ryzen™ AI 5 340 (6 cores, 12 threads, 2.00–4.80 GHz, 22 MB cache) |
| Keskusmuisti | 16 GB |
| Maksimituettu RAM | 16 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 256 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDWVA |
| Näytön koko | 16" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1200 |
| Näytön kirkkaus | 300 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | AMD |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | Full HD |
| Yhteydet | LAN 1GbpsModuł Bluetooth 5.4WiFi 7NFC module |
| Liitännät | HDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.MicroSD-muistikortinlukija – 1 kpl.RJ-45Thunderbolt™ 4 – 2 pcs.USB 3.2 Gen. 1 – 2 kpl.Smart Card Reader – 1 pc. |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Akun kapasiteetti | 96 Wh |
| Väri | Black |
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| Anturit | Accelerometer , Hall effect sensor |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | Camera with built-in cover , Voidaan lukita turvakaapelilla , TPM encryption |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Pro |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 100 W |
| Lisätiedot | MonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 19,1 mm |
| Leveys | 358 mm |
| Syvyys | 256 mm |
| Paino | 2,08 kg |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | AMD Radeon™ 840M |
