Gigabyte AORUS MASTER 18 Ultra 9 275HX/2TB/32GB/W11P RTX5090 240Hz
SKU:
4112571166
MPN:
BZHC6EED65SP | 5xvW
€4603.66
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | Gigabyte |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | For gaming , Graphic design , NPU – Hardware AI support |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ Ultra 9 275HX |
| Prosessori | Intel® Core™ Ultra 9 275HX (24 corese, 24 wątki, 2.10-5.40 GHz, 36MB cache) |
| Keskusmuisti | 32 GB |
| Maksimituettu RAM | 128 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | Kiiltävämini-LED |
| Näytön koko | 18" |
| Näytön resoluutio | 2560 x 1600 |
| Näytön virkistystaajuus | 240 Hz |
| Näytön kirkkaus | 1200 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel , NVIDIA |
| Näytönohjain | Intel® Graphics , NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Näytönohjaimen enimmäisteho (TGP) | 175 W |
| Näytönohjaimen muisti | 24 GB GDDR7 |
| Ääni | Built-in microphoneBuilt-in stereo speakers + two subwoofers |
| Webkamera | Full HD , Infrared camera |
| Yhteydet | LAN 2.5GbpsModuł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liitännät | DC-inHDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45SD memory card reader – 1 pc.Thunderbolt™ 5 – 1 pc.USB 3.2 Gen. 2 – 3 pcs.USB4 Type-C |
| Akun tyyppi | Lithium polymer |
| Väri | Black |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Multicolored |
| Turvallisuus | TPM encryption , Windows Hello |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Pro |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 400 W |
| Lisätiedot | DLSS 4 technologyPaneeli 100 % DCI-P3-väriavaruudellaMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyNVIDIA G-SyncErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 30,9 mm |
| Leveys | 400 mm |
| Syvyys | 287 mm |
| Paino | 3,50 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
