HP 15 i3-N305/8GB/256/Win11
SKU:
4114711378
MPN:
15-fd0230wm (C68GJUA) | 6fOP
€553.21
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | HP |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ i3 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ i3-N305 |
| Prosessori | Intel® Core™ i3-N305 (8 cores, 8 threads, 3.80 GHz, 6MB cache) |
| Keskusmuisti | 8 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 1/0 |
| M.2 PCIe SSD | 256 GB |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 15,6" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1080 |
| Näytön kirkkaus | 300 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | HD |
| Yhteydet | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 6 |
| Liitännät | DC-inHDMI 1.4b – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 kpl.USB Type-C |
| Akun tyyppi | Lithium polymer |
| Akun kapasiteetti | 41 Wh |
| Latausteho | Max. 45 W |
| Väri | Hopea |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Ei |
| Turvallisuus | Camera with built-in cover , TPM encryption |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 45 W |
| Lisätiedot | MonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 18,6 mm |
| Leveys | 359 mm |
| Syvyys | 236 mm |
| Paino | 1,65 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | Intel UHD Graphics |
