HP 15 Ryzen 5-7520U/8GB/512/Win11 Touch Hopea
SKU:
4115001546
MPN:
15-fc0146dx (C0CL9UA) | 6qyl
€553.09
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | HP |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | AMD |
| Prosessorisarja | AMD Ryzen™ 5 |
| Prosessorin nimi | AMD Ryzen™ 5 7520U |
| Prosessori | AMD Ryzen™ 5 7520U (4 corese, 8 threads, 2.80–4.30 GHz, 6 MB cache) |
| Keskusmuisti | 8 GB |
| Maksimituettu RAM | 8 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 15,6" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1080 |
| Näytön kirkkaus | 300 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | AMD |
| Näytönohjain | AMD Radeon™ Graphics |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | HD |
| Yhteydet | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 6 |
| Liitännät | DC-inHDMI 1.4b – 1 pc.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 2 kpl.USB Type-C – 1 pc. |
| Akun tyyppi | Lithium polymer |
| Akun kapasiteetti | 41 Wh |
| Latausteho | Max. 45 W , Min. 15 W |
| Väri | Hopea |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Ei |
| Turvallisuus | Camera with built-in cover , TPM encryption |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 45 W |
| Lisätiedot | MonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyErillinen numeronäppäimistö |
| Julkaisuvuosi | 2024 |
| Korkeus | 18,6 mm |
| Leveys | 360 mm |
| Syvyys | 236 mm |
| Paino | 1,59 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY – US |
