HP EliteBook 8 FLIP G1i Ultra 7-255U/32GB/1TB/Win11P
SKU:
4113708348
MPN:
C51MSET | 5JmX
€2088.56
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | HP |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Business , NPU – Hardware AI support |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ Ultra 7 255U |
| Prosessori | Intel® Core™ Ultra 7 255U (12 cores, 14 threads, 1.70-5.20 GHz, 12MB cache) |
| Keskusmuisti | 32 GB |
| Maksimituettu RAM | 32 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Näytön tyyppi | KiiltäväLEDIPS |
| Näytön koko | 13,3" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1200 |
| Näytön kirkkaus | 400 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel |
| Näytönohjain | Intel® Graphics |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | HD , Infrared camera |
| Yhteydet | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Liitännät | HDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB Type-CUSB4 Type-CSmart Card Reader – 1 pc. |
| Akun tyyppi | Lithium polymer |
| Akun kapasiteetti | 62 Wh |
| Väri | Hopea |
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| Anturit | Light sensor , Temperature sensor , Accelerometer , Gyroscope , Hall effect sensor , Magnetometer |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | TPM encryption , Windows Hello |
| Asia ja rakentaminen | Corning Gorilla Glass 7 |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Pro |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 65 WLiitin: USB-C |
| Lisätiedot | Matrix with 100% sRGB color coverageMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevySplash-resistant keyboard |
| Korkeus | 15,4 mm |
| Leveys | 302 mm |
| Syvyys | 216 mm |
| Paino | 1,39 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi , Stylus to operate the screen |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
