HP EliteBook 8 G1a Ryzen AI 7 Pro 350/64GB/1TB/Win11P
SKU:
4114772180
MPN:
C51HDET | 5Jm3
€2393.98
1 tilattavissa
1 tilattavissa
RAM:
32 GB64 GB
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | HP |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | Business , NPU – Hardware AI support |
| Prosessorin valmistaja | AMD |
| Prosessorisarja | AMD Ryzen™ AI 7 PRO |
| Prosessorin nimi | AMD Ryzen™ AI 7 PRO 350 |
| Prosessori | AMD Ryzen™ AI 7 PRO 350 (8 cores, 16 threads, 2.00–5.00 GHz, 24 MB cache) |
| Keskusmuisti | 64 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 16" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1200 |
| Näytön kirkkaus | 400 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | AMD |
| Näytönohjain | AMD Radeon™ 860M |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | Full HD , Infrared camera |
| Yhteydet | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Liitännät | HDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB Type-CUSB4 Type-C |
| Akun tyyppi | Lithium polymer |
| Akun kapasiteetti | 62 Wh |
| Väri | Hopea |
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| Anturit | Light sensor , Temperature sensor , Hall effect sensor |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | Voidaan lukita turvakaapelilla , TPM encryption , Windows Hello |
| Asia ja rakentaminen | Military standard MIL-STD-810H |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Pro |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 100 WLiitin: USB-C |
| Lisätiedot | Matrix with 100% sRGB color coverageMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 15,5 mm |
| Leveys | 359 mm |
| Syvyys | 250 mm |
| Paino | 1,69 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY – International |
