HP EliteBook X G1a 14 Ryzen AI 7 Pro/64GB/1TB/Win11P
SKU:
4112837103
MPN:
B9ZX0ET | 5Aio
€3435.02
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | HP |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | NPU – Hardware AI support , Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | AMD |
| Prosessorisarja | AMD Ryzen™ AI 7 PRO |
| Prosessorin nimi | AMD Ryzen™ AI 7 Pro 360 |
| Prosessori | AMD Ryzen™ AI 7 Pro 360 (8 cores, 16 threads, 2.00–5.00 GHz, 16 MB cache) |
| Keskusmuisti | 64 GB |
| Maksimituettu RAM | 64 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 14,0" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1200 |
| Näytön kirkkaus | 400 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | AMD |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Kaksi sisäänrakennettua mikrofoniaBuilt-in four speakers |
| Yhteydet | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liitännät | HDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.Thunderbolt™ 4 – 2 pcs.USB Type-CUSB 3.2 Gen. 2 – 1 pc. |
| Akun tyyppi | Lithium polymer |
| Väri | Hopea |
| Sormenjälkilukija | Kyllä |
| Anturit | Temperature sensor , Accelerometer , Hall effect sensor |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | Voidaan lukita turvakaapelilla , TPM encryption , Windows Hello |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Pro |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 100 WLiitin: USB-C |
| Lisätiedot | Matrix with 100% sRGB color coverageMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevySplash-resistant keyboard |
| Korkeus | 13 mm |
| Leveys | 312 mm |
| Syvyys | 215 mm |
| Paino | 1,49 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | AMD Radeon™ 880M |
