HP OMEN 16 i7-14650HX/64GB/512/Win11X RTX5060
SKU:
4113423150
MPN:
16-am0011nw (C38Z2EA) | 5F2V
€1770.99
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | HP |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | For gaming |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ i7 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ i7-14650HX |
| Prosessori | Intel® Core™ i7-14650HX (16 cores, 24 threads, 2.20-5.20 GHz, 30 MB cache) |
| Keskusmuisti | 64 GB |
| Maksimituettu RAM | 64 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 16" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1200 |
| Näytön virkistystaajuus | 144 Hz |
| Näytön kirkkaus | 300 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel , NVIDIA |
| Näytönohjaimen teho (TGP) | 115 W |
| Näytönohjaimen muisti | 8 GB GDDR7 |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | Full HD , Infrared camera |
| Yhteydet | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Liitännät | DC-inHDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 2 kpl.USB Type-CUSB 3.2 Gen. 2 – 1 pc. |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Väri | Black |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Anturit | Temperature sensor |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Multicolored |
| Turvallisuus | Camera with built-in cover , TPM encryption , Windows Hello |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 230 W |
| Lisätiedot | DLSS 4 technologyMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyNVIDIA G-SyncErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 25,4 mm |
| Leveys | 358 mm |
| Syvyys | 269 mm |
| Paino | 2,43 kg |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | Intel UHD Graphics , NVIDIA GeForce RTX 5060 |
