HP OMEN 16 i9-14900HX/48GB/1TB RTX5060 240Hz
SKU:
4114572757
MPN:
16-am0093nw (D2YW4EA) | 6ieA
€1631.64
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | HP |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | For gaming , Graphic design , Nvidia RTX STUDIO |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ i9 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ i9-14900HX |
| Prosessori | Intel® Core™ i9-14900HX (24 corese, 32 wątki, 2.20-5.80 GHz, 36 MB cache) |
| Keskusmuisti | 48 GB |
| Maksimituettu RAM | 64 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 16" |
| Näytön resoluutio | 2560 x 1600 |
| Näytön virkistystaajuus | 240 Hz |
| Näytön kirkkaus | 500 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel , NVIDIA |
| Näytönohjaimen muisti | 8 GB GDDR7 |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | Full HD |
| Yhteydet | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Liitännät | DC-inHDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 2 kpl.USB Type-CUSB 3.2 Gen. 2 – 1 pc. |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Akun kapasiteetti | 70 Wh |
| Väri | Black |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Anturit | Temperature sensor |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Multicolored |
| Turvallisuus | Camera with built-in cover , TPM encryption , Windows Hello |
| Käyttöjärjestelmä | No system |
| Virtalähde | 230 W |
| Lisätiedot | DLSS 4 technologyMatrix with 100% sRGB color coverageMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyNVIDIA G-SyncErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 25,4 mm |
| Leveys | 358 mm |
| Syvyys | 269 mm |
| Paino | 2,43 kg |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | Intel UHD Graphics , NVIDIA GeForce RTX 5060 |
