HP OMEN 16 MAX Ultra 9-275HX/64GB/1TB/Win11 RTX5080 240Hz
SKU:
4113855495
MPN:
16-ah0999nw (B88D7EA) | 5WJV
€4654.48
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | HP |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | For gaming , NPU – Hardware AI support |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ Ultra 9 275HX |
| Prosessori | Intel® Core™ Ultra 9 275HX (24 corese, 24 wątki, 2.10-5.40 GHz, 36MB cache) |
| Chipset | Intel HM870 |
| Keskusmuisti | 64 GB |
| Maksimituettu RAM | 64 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 16" |
| Näytön resoluutio | 2560 x 1600 |
| Näytön virkistystaajuus | 240 Hz |
| Näytön kirkkaus | 500 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel , NVIDIA |
| Näytönohjaimen muisti | 16 GB GDDR7 |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | Full HD , Infrared camera |
| Yhteydet | LAN 2.5GbpsModuł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liitännät | DC-inHDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45Thunderbolt™ 4 – 2 pcs.USB 3.2 Gen. 1 – 2 kpl. |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Akun kapasiteetti | 83 Wh |
| Väri | Black |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Multicolored |
| Turvallisuus | TPM encryption , Windows Hello |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 330 W |
| Lisätiedot | DLSS 4 technologyMatrix with 100% sRGB color coverageMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyNVIDIA G-SyncErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 24,8 mm |
| Leveys | 357 mm |
| Syvyys | 269 mm |
| Paino | 2,68 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | Intel® Graphics , NVIDIA GeForce RTX 5080 |
