HP OMEN 16 Ryzen 9-8940HX/24GB/1TB/Win11X RTX5060 144Hz
SKU:
4114216022
MPN:
16-ap0044nw (CX5S6EA) | 6c3E
€1605.86
1 tilattavissa
1 tilattavissa
M.2 PCIe SSD:
1000 GB2000 GB
Käyttöjärjestelmä:
Ei käyttöjärjestelmääMicrosoft Windows 11 Home
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | HP |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | For gaming |
| Prosessorin valmistaja | AMD |
| Prosessorisarja | AMD Ryzen™ 9 |
| Prosessorin nimi | AMD Ryzen™ 9 8940HX |
| Prosessori | AMD Ryzen™ 9 8940HX (16 cores, 32 wątki, 2.40–5.30 GHz, 80 MB cache) |
| Keskusmuisti | 24 GB |
| Maksimituettu RAM | 64 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 16" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1200 |
| Näytön virkistystaajuus | 144 Hz |
| Näytön kirkkaus | 300 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | AMD , NVIDIA |
| Näytönohjaimen muisti | 8 GB GDDR7 |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | Full HD |
| Yhteydet | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Liitännät | DC-inHDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 2 kpl.USB Type-CUSB 3.2 Gen. 2 – 1 pc. |
| Akun tyyppi | Lithium polymer |
| Akun kapasiteetti | 70 Wh |
| Väri | Black |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Multicolored |
| Turvallisuus | Camera with built-in cover , TPM encryption |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 230 W |
| Lisätiedot | DLSS 4 technologyMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyNVIDIA G-SyncErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 26,1 mm |
| Leveys | 358 mm |
| Syvyys | 269 mm |
| Paino | 2,45 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | NVIDIA GeForce RTX 5060 , AMD Radeon™ 610M |
