HP OMEN 17 Ryzen AI 9 365/64GB/2TB RTX5070
SKU:
4113423083
MPN:
17-db1002nw (C38ZCEA) | 5F3U
€2825.30
1 tilattavissa
1 tilattavissa
RAM:
32 GB64 GB
Käyttöjärjestelmä:
Ei käyttöjärjestelmääMicrosoft Windows 11 Home
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | HP |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | For gaming , Nvidia RTX AI |
| Prosessorin valmistaja | AMD |
| Prosessorisarja | AMD Ryzen™ AI 9 |
| Prosessorin nimi | AMD Ryzen™ AI 9 365 |
| Prosessori | AMD Ryzen™ AI 9 365 (10 cores, 20 threads, 2.00–5.00 GHz, 34 MB cache) |
| Keskusmuisti | 64 GB |
| Maksimituettu RAM | 64 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Drive Options | Possibility to install an M.2 PCIe drive |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 17,3" |
| Näytön resoluutio | 2560 x 1440 |
| Näytön virkistystaajuus | 240 Hz |
| Näytön kirkkaus | 300 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | AMD , NVIDIA |
| Näytönohjaimen muisti | 8 GB GDDR7 |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | Full HD , Infrared camera |
| Yhteydet | Bluetooth 5.3 moduleLAN 1GbpsWi-Fi 6E |
| Liitännät | DC-inHDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs.USB Type-C |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Väri | Black |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Anturit | Temperature sensor |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | Camera with built-in cover , TPM encryption , Windows Hello |
| Käyttöjärjestelmä | No system |
| Virtalähde | 230 W |
| Lisätiedot | DLSS 4 technologyMatrix with 100% sRGB color coverageMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyNVIDIA G-SyncErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 27,5 mm |
| Leveys | 398 mm |
| Syvyys | 278 mm |
| Paino | 2,95 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | NVIDIA GeForce RTX 5070 , AMD Radeon™ 880M |
