HP OMEN MAX 16 Ryzen AI 9 HX 375/32GB/1TB RTX5070Ti 240Hz
SKU:
4114084356
MPN:
16-ak0013nw (CX6E0EA) | 66qb
€2571.85
Loppu varastosta
Loppu varastosta
RAM:
32 GB64 GB
M.2 PCIe SSD:
1000 GB2000 GB
Käyttöjärjestelmä:
Ei käyttöjärjestelmääMicrosoft Windows 11 Home
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | HP |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | For gaming , Graphic design , NPU – Hardware AI support , Nvidia RTX STUDIO |
| Prosessorin valmistaja | AMD |
| Prosessorisarja | AMD Ryzen™ AI 9 HX |
| Prosessorin nimi | AMD Ryzen™ AI 9 HX 375 |
| Prosessori | AMD Ryzen™ AI 9 HX 375 (12 cores, 24 threads, 2.00–5.10 GHz, 36 MB cache) |
| Keskusmuisti | 32 GB |
| Maksimituettu RAM | 64 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 16" |
| Näytön resoluutio | 2560 x 1600 |
| Näytön virkistystaajuus | 240 Hz |
| Näytön kirkkaus | 500 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | AMD , NVIDIA |
| Näytönohjaimen muisti | 12 GB GDDR7 |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | Full HD , Infrared camera |
| Yhteydet | LAN 1GbpsModuł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liitännät | DC-inHDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs.USB Type-C |
| Akun tyyppi | Lithium polymer |
| Akun kapasiteetti | 83 Wh |
| Väri | Black |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Multicolored |
| Turvallisuus | Camera with built-in cover , TPM encryption , Windows Hello |
| Käyttöjärjestelmä | No system |
| Virtalähde | 330 W |
| Lisätiedot | DLSS 4 technologyMatrix with 100% sRGB color coverageMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyNVIDIA G-SyncErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 24,8 mm |
| Leveys | 356 mm |
| Syvyys | 269 mm |
| Paino | 2,71 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | AMD Radeon™ 890M , NVIDIA GeForce RTX 5070Ti |
