HP OMEN Max 16 Ultra 9-275HX/32GB/1TB+1TB/Win11 RTX5070
SKU:
4113849615
MPN:
16-ah0226nw (C1LT7EA) | 5F2I
€2876.79
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | HP |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | For gaming , Graphic design , NPU – Hardware AI support , Nvidia RTX STUDIO |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ Ultra 9 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ Ultra 9 275HX |
| Prosessori | Intel® Core™ Ultra 9 275HX (24 corese, 24 wątki, 2.10-5.40 GHz, 36MB cache) |
| Chipset | Intel HM870 |
| Keskusmuisti | 32 GB |
| Maksimituettu RAM | 64 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 2000 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | KiiltäväOLED |
| Näytön koko | 16" |
| Näytön resoluutio | 2560 x 1600 |
| Näytön virkistystaajuus | 240 Hz |
| Näytön kirkkaus | 500 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel , NVIDIA |
| Näytönohjaimen muisti | 8 GB GDDR7 |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | Full HD , Infrared camera |
| Yhteydet | LAN 1GbpsModuł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liitännät | DC-inHDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.RJ-45USB 3.2 Gen. 2 – 2 pcs.USB4 Type-C |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Akun kapasiteetti | 83 Wh |
| Väri | Black |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Anturit | Temperature sensor |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Multicolored |
| Turvallisuus | Camera with built-in cover , TPM encryption , Windows Hello |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 280 W |
| Lisätiedot | DLSS 4 technologyPaneeli 100 % DCI-P3-väriavaruudellaMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyNVIDIA G-SyncErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 24,5 mm |
| Leveys | 357 mm |
| Syvyys | 269 mm |
| Paino | 2,49 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | Intel® Graphics , NVIDIA GeForce RTX 5070 |
