HP OmniBook 5 AI Ultra 7-255U/24GB/512/Win11X
SKU:
4114801056
MPN:
16-af1066nw (CW9Y2EA) | 66rx
€1072.60
1 tilattavissa
1 tilattavissa
Käyttöjärjestelmä:
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | HP |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | NPU – Hardware AI support , Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ Ultra 5 225U |
| Prosessori | Intel® Core™ Ultra 5 225U (12 cores, 14 threads, 1.30-4.80 GHz, 12MB cache) |
| Keskusmuisti | 24 GB |
| Maksimituettu RAM | 24 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 GB |
| Kosketusnäyttö | Ei |
| Näytön tyyppi | MatteLEDIPS |
| Näytön koko | 16" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1200 |
| Näytön kirkkaus | 300 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel |
| Näytönohjain | Intel® Graphics |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | Full HD , Infrared camera |
| Yhteydet | Bluetooth 5.3 moduleWi-Fi 6E |
| Liitännät | HDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB Type-CUSB 3.2 Gen. 2 – 1 pc. |
| Akun tyyppi | Lithium polymer |
| Akun kapasiteetti | 59 Wh |
| Väri | Hopea |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | Camera with built-in cover , TPM encryption , Windows Hello |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 65 WLiitin: USB-C |
| Lisätiedot | MonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 18,6 mm |
| Leveys | 358 mm |
| Syvyys | 254 mm |
| Paino | 1,77 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
