HP Omnibook 7-16 Ultra 7-255H/32GB/1TB/Win11 RTX4050 Touch OLED
SKU:
4114514919
MPN:
16-ay0011nw (CX5H0EA) | 6cYt
€1860.33
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | HP |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | NPU – Hardware AI support , Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ Ultra 7 255H |
| Prosessori | Intel® Core™ Ultra 7 255H (16 cores, 16 threads, 1.50-5.10 GHz, 24MB cache) |
| Keskusmuisti | 32 GB |
| Maksimituettu RAM | 32 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Näytön tyyppi | KiiltäväOLED |
| Näytön koko | 16" |
| Näytön resoluutio | 2048 x 1280 |
| Näytön virkistystaajuus | 120 Hz |
| Näytön kirkkaus | 500 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel , NVIDIA |
| Näytönohjaimen muisti | 6 GB GDDR6 |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | HD , Infrared camera |
| Yhteydet | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liitännät | HDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 1 – 1 pc.USB Type-CUSB 3.2 Gen. 2 – 1 pc. |
| Akun tyyppi | Lithium polymer |
| Akun kapasiteetti | 70 Wh |
| Väri | Hopea |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | TPM encryption , Windows Hello |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 100 W |
| Lisätiedot | Paneeli 100 % DCI-P3-väriavaruudellaMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyErillinen numeronäppäimistöHDR 500 |
| Korkeus | 15 mm |
| Leveys | 358 mm |
| Syvyys | 255 mm |
| Paino | 1,91 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | NVIDIA GeForce RTX 4050 , Intel® Arc™ Graphics 140T |
