HP OmniBook 7 AI Ultra 7-258V/32GB/1TB/Win11 Touch
SKU:
4113423078
MPN:
17-dc0217nw (C38ZDEA) | 5F3Z
€1478.84
1 tilattavissa
1 tilattavissa
-
Kui soovin ise tellimusele ise järgi tulla siis:
Tarne meie esindusse 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kulleriga kätte saada siis:
Tarne soovitud aadressile 5-7tp
-
Kui soovin tellimuse kätte saada pakiautomaadist siis:
Tarne pakiauotomaati 5-7tp
Specification
Processor
| Valmistaja | HP |
|---|---|
| Käyttötarkoitus | NPU – Hardware AI support , Yleiskäyttö |
| Prosessorin valmistaja | Intel |
| Prosessorisarja | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Prosessorin nimi | Intel® Core™ Ultra 7 258V |
| Prosessori | Intel® Core™ Ultra 7 258V (8 cores, 8 threads, 2.20-4.80 GHz, 12MB cache) |
| Keskusmuisti | 32 GB |
| Maksimituettu RAM | 32 GB |
| Muistipaikkojen määrä (yhteensä / vapaa) | 0/0 |
| M.2 PCIe SSD | 1000 GB |
| Kosketusnäyttö | Kyllä |
| Näytön tyyppi | KiiltäväLEDIPS |
| Näytön koko | 17,3" |
| Näytön resoluutio | 1920 x 1080 |
| Näytön kirkkaus | 400 cd/m² |
| Näytönohjaimen valmistaja | Intel |
| Näytönohjaimen muisti | Jaettu muisti |
| Ääni | Sisäänrakennetut stereokaiuttimetKaksi sisäänrakennettua mikrofonia |
| Webkamera | HD , Infrared camera |
| Yhteydet | Moduł Bluetooth 5.4WiFi 7 |
| Liitännät | HDMI 2.1 – 1 kpl.Headphone output/microphone input – 1 pc.USB 3.2 Gen. 2 – 3 pcs.USB Type-CUSB4 Type-C |
| Akun tyyppi | Litiumioni |
| Väri | Hopea |
| Sormenjälkilukija | Ei |
| Taustavalaistu näppäimistö | Kyllä |
| Näppäimistön taustavalon väri | Valkoinen |
| Turvallisuus | TPM encryption , Windows Hello |
| Käyttöjärjestelmä | Microsoft Windows 11 Home |
| Mukana tuleva ohjelmisto | Palautusosio |
| Virtalähde | 65 WLiitin: USB-C |
| Lisätiedot | Matrix with 100% sRGB color coverageMonikosketusIntuitiivinen kosketuslevyErillinen numeronäppäimistö |
| Korkeus | 15,3 mm |
| Leveys | 396 mm |
| Syvyys | 259 mm |
| Paino | 2,34 kg |
| Mukana tulevat tarvikkeet | Laturi |
| Näppäimistön asettelu | QWERTY |
| Näytönohjain | Intel® Arc™ Graphics 140V |
